Trénink s trenérem

Cvičení zádových svalů

S Tomášem Lukášem si občas střihneme společný trénink. Nejraději s ním cvičím záda, protože je následující dny krásně cítím 🙂 Myslím tím především partie, které mám cítit – středí a spodní trapézový sval, mezilopatkové svaly a má oblíbená křídla nebo-li široký sval zádový.

Ve videu zaznívá, jaké jsou nejčastější chyby v technice a na co je třeba se zaměřit. Právě v takovém případě člověk nejvíce docení přítomnost osobního trenéra. Často se totiž stává, že lidé chodí do posilovny a cvičí cviky, které dělají ostatní, ale vlastně ani neví, jaké svaly mají správně cítit a jaké naopak „vypnout“. A tak si přetěžují již zkrácené svaly a dále tak ochabují právě ty, které mají makat na plné otáčky. Pak není divu, že mnoho lidí skončí s tím, že se v posilovně spíš „oddělali“. Bohužel i zde platí to co v právu – neznalost neomlouvá – protože ve výsledku utrpí vaše zdraví 🙁

A to my nechceme! Přijďte se proto poradit a naučit se správnou techniku, ať můžete svůj čas věnovaný posilovně či jinému cvičení zefektivnit 🙂 Těšíme se na vás v Underground Fitness, Přívozní 1, Praha 7.

Kontakty na mě najdete zde a Tomášovi na webu www.tomaslukas.cz