Laserová epilace a rejuvenace pleti

Centrum Bělehradská nabízí širokou škálu služeb se zaměřením na komplexní péči o tělo. Zde bych ráda vyzvedla služby mé jmenovkyně Pavlíny Ondráčkové, u které jsem měla možnost podstoupit kosmetický laserový zákrok. Pavlína se dále zabývá i laserovou epilací. Více informací na níže uvedené vizitce.

Laser Epilia RF je špičkou v oblasti laserových technologií pro odstranění chloupků. Jde o první lékařský diodový laser kombinující dva zdroje energie, zajišťující účinnější bezpečnější ošetření. Pigment, který se nachází v chlupovém folikulu, absorbuje laserový paprsek. Pokud je chloupek světlejší, působí na něj zároveň radiofrekvenční vlnění, působící v hlubších vrstvách, kde likviduje kořínek včetně cibulky. Laser disponuje speciální koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku a tím je ošetření téměř bezbolestné. Laser je certifikován jako lékařský laser a testován v prestižní společnosti SGS ve Velké Británii. Výrobce je držitelem 8 patentů a certifikátem FDA pro laserovou epilaci.

Rejuvenace pleti je neinvazivní laserový zákrok, který se používá k omlazení pleti, redukci jemných vrásek , stažení rozšířených pórů a k léčbě akné. Zákrok je výborný i k ošetření jiných partií, jako je například dekolt, oblast krku, kolen, nebo například také hřbetů rukou. Při zákroku dochází k prohřívání podkoží laserovým paprskem, tím se začnou stahovat kolagenní vlákna a tak dojde k jejich regeneraci a postupné tvorbě nových vláken.

Pavlína Ondráčková
+420 776 209 908
www.centrumbelehradska.cz