Večerní seminář se zahraničními certifikovanými technikami NEUROVĚD, NLP, HYPNÓZY a nejnovějšími poznatky ve FITNESS a ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU.

REGISTRUJTE SE HNED, TENTO SEMINÁŘ BUDE BRZY VYPRODANÝ.

Termín: 28. 3. 2019 od 17.00 do 20.00 hodin    Cena: 400 Kč/1 osoba

„Nemáte disciplínu, motivaci a výdrž cvičit? Víte, že pohyb je důležitý, ale stejně to neděláte? Nebaví vás to a hledáte si stále jiné činnosti a výmluvy, abyste se nemuseli hýbat? Nevydržíte cvičit dlouhodobě? Chcete být fit a shodit kila, která vás tíží, ale pořád to nejde? Pak je třeba, abyste se vzdělali v tom, jak funguje lidská mysl, bloky ve vašem podvědomí, návyky z minulosti a zbourali příčiny svého neúspěchu ve vašem podvědomí.“ 

Setkáte se s mezinárodně certifikovanými expertkami v oblasti FITNESS a STRAVY – Pavlínou Ondráčkovou a v oblasti MENTÁLNÍCH PROGRAMŮ A PROGRAMOVÁNÍ LIDSKÉ MYSLI – Martinou Mráčkovou. Máme dlouholeté zkušenosti v práci s klienty a nyní propojujeme svoje know-how v jedinečném celostním přístupuDUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Máte tak příležitost se dozvědět zcela nové informace na českém trhu o fungování vašeho podvědomí, vaší mysli, nevědomých PŘÍČINÁCH ztráty motivace, chybějící disciplíně a dopadu vašich návyků a mentálních bloků na váš život a vaši spokojenost.

Co si odnesete:

 • Pochopíte, že pohyb je pohon a dodává vám životní sílu, bez které se cítíme bez energie a můžeme mít i různé psychické problémy.
 • Přijdete na to, že pohybem můžete odblokovat zaseknuté negativní emoce uložené v paměti vašeho těla a že vaše vědomí a paměť není pouze v mozku, ale v celém těle.
 • Pochopíte, že tělo je odrazem duše aže „tělo – mysl – duše – energie“ je jeden propojený systém a všechny prvky se navzájem ovlivňují pozitivně i negativně.
 • Zjistíte, jaký vztah máte ke svému tělu. Toto zjištění je klíčové ve vašem chápání pohybu a cvičení.
 • Porozumíte reakci vašeho těla na stres, jak Vás stres ovlivňuje a jak pohyb přispívá ke zmírňování stresu.
 • Budeme se věnovat vašemu emocionálnímu chápání pohybu, objevíte v sobě bloky, které vás negativně ovlivňují při cvičení.  
 • Objevíte svoje nevědomé mentální programy, myšlenky a emoce, kterémáte spojené se cvičením a pohybem a ty ovlivňují vaší motivaci a disciplínu.
 • Pochopíte, co pro vás znamená pohyb a cvičení a s čím ve vaší minulosti souvisí vaše nechuť nebo nízká motivace.
 • Dozvíte se, jak vznikají negativní bloky a návyky spojené se cvičením a proč vy děláte to, co děláte a proč se nechováte jinak. Objevíte v sobě zvyky vaší nevědomé paměti, které pramení z vaší minulosti.
 • Podíváte se do svého podvědomí,odhalíte příčiny vašeho chování a zrušíte minimálně jeden zlozvyk nebo blok již na semináři v hluboké léčivé meditační technice.
 • Uvědomíte si, proč chcete svoji změnu, jaké máte v životě hodnoty a co je váš cíl. Zapojíme mocné a hlubokétechniky programování mysli a principy zákona přitažlivosti – tzn. naučíte se vytvářet pozitivní myšlenky a svou budoucnost bez negativních zlozvyků.
 • Pochopíte důležitost sebe sama a že vy jste ten nejdůležitější člověk ve vašem životě, kterému když dáte přednost, budete si moci nastavit plán zdravých a příjemných změn ve vašem životě.
 • Odbouráte své emoce jako je zlost na sebe a své tělo, vina, bezmoc, beznaděj a selhání aj., které jsou spojené s přejídáním, nedostatkem motivace a disciplíny a dalšími stavy mysli.
 • Zbouráte svá negativní přesvědčení jako jsou „stejně to nedokážu“, „nikdy nezhubnu“, „stejně je to jedno“ aj., které jsou klíčové faktory vašeho neúspěchu nebo ÚSPĚCHU.
 • Získáte zpět svou motivaci, důvěru v sebe a svou pozitivní budoucnost.

Tento seminář je transformativní a vysoce zkušenostní. Většinu času budeme pracovat na podvědomé úrovni Vaší mysli. Ke změnám Vašeho života dojde již na místě.

V tomto semináři používáme mnoho zahraničních certifikovaných transformačních technik založených na našich zkušenostech z certifikované terapie, výzkumů neurověd, neuro-lingvistického programování (NLP), hypnoterapie, spirituální terapie a nejnovějších poznatků z oblasti fitness a moderního zdravého stravování.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Martina Mráčková & Pavlína Ondráčková

 

Martina Mráčková je jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v hypnóze, spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master. Vede své klienty v hlubokých technikách k rychlým transformačním změnám a pomáhá jim tak žít život, jaký si přejí. Vede semináře a workshopy, má dlouholeté zkušenosti z business prostředí, s manažerským poradenstvím a vedením lidí, má hlubokou znalost lidského potenciálu a lidského vědomí. Více o Martině:www.martinamrackova.cz

Pavlína Ondráčková je certifikovaný fitness trenér a nutriční poradce. Je zastáncem aktivního a celostního přístupu ke zdravému životnímu stylu. Nejlepší výsledky shledává především v kombinaci vyvážené stravy, správných pohybových aktivit a kvalitního spánku, spolu se zvládáním stresových situací. Zavádí principy zdravého stravování do každodenního života svých klientů ve spolupráci s funkčním cvičením. Neustále se vzdělává v oboru fitness, výživy a psychologie. Svoje znalosti a zkušenosti předává jak svým klientům, tak i studentům kurzů fitness. Více o Pavlíně: www.pavlinafitness.com

Organizační informace:

Termín:  28. března 2019 od 17.00 do 20.00 hodin

Cena: 400 Kč / 1 osoba, registrace je platná po zaplacení ceny semináře

Kapacita: 15 osob

Adresa: Komplex Sacre Coeur, NEA Academy s.r.o., Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov – 2. patro

Storno podmínky: V případě, že bude účast na pobytu zrušena do 30 dnů před termínem konání, propadá zaplacená cena, ale lze za sebe poslat náhradníka. Pokud bude účast zrušena více než 30 dnů před termínem konání, bude Vám navrácená zaplacená cena.